2010 m. birželio 2 d., trečiadienis

Paprasta, greita, skanu...

Šią idėją pamačiau laidoje "Skonio reikalas", kurią veda Bilas. Tad nusprendžiau vakarienei pagaminti šį greitą užkandį. Tikrai - paprasta, greita, skanu...

tortilijos
virtas kumpis
marinuoti agurkėliai
pomidoras
fermentinis sūris
pomidorų padažas
šlakelis aliejaus kepimui


Virtą kumpį, marinuotus agurkėlius, pomidorus supjaustyti. Fermentinį sūrį sutarkuoti burokine tarka.
Į įkaitintą keptuvę įpilti šlakelį aliejaus. Padėti tortilijos lakštą, ant kurio sudėti kumpį, agurkėlius, pomidorus ir sūrį. Visą tai uždengti kitu tortilijos lakštu.
Kai apatinis tortilijos lakštas gražiai apkeps, greitu judėsiu "blyną" apversti, kad neiškristų įdaras. Dar truputį pakepti, kol apskrus ir kitas lakštas. Iškepusį "blyną" padalinti į keturias dalis. Pateikti su salotų lapais ir pomidorų padažu.

Skanaus!

3 komentarai:

 1. Labai paprastas būdas apversti kesadilą (quesadilla http://en.wikipedia.org/wiki/Quesadilla) yra ant viršaus uždėti lėkštę, ją prilaikant versti keptuvę, kesadila lieka ant lėkštės, keptuvė keliauja vėl ant ugnies ir kesadilą nustumiama atgal į keptuvę.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Asta, dėkui už patarimą :) Net nežinojau, kad šis patiekalas vadinamas kesadila ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sitas ne visai :D quessadilla yra tokio tipo patiekalai, bet sitas laaaabai jau sulietuvintas :) as irgi labai tokius megstu, vis kitoniskas ''karstas sumustinis'' gaunasi :)

   Panaikinti